Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytaus gatvėse pradėtos tvarkyti po žiemos atsivėrusios duobės

2021 03 03

Ši žiema padovanojo mums daug sniego, tačiau jam nutirpus gatvėse atsivėrė duobės. Kad vairuotojams kiltų kuo mažiau nepatogumų, jos šaltu asfaltu pradėtos taisyti jau paskutinę vasario savaitę. 
 
Duobės susiformuoja tuomet, kai į asfalto plyšius įsiskverbęs vanduo šaldamas plečiasi ir taip trupina asfalto dangą. Todėl duobių atsiradimo vietas  prognozuoti yra pakankamai sunku. Kaip jau yra įprasta, pirmiausiai jos taisomos pagrindinėse miesto gatvėse, o vėliau – ir atokesnėse mikrorajonuose. 
 
Šiuo metu, Miesto ūkio skyriaus specialistų teigimu, dalis duobių šalto asfaltavimo būdu jau užtaisytos, o kasmetinis duobių taisymas karštu asfaltbetoniu prasidės kuomet atšils orai, t. y., kai dienos ir nakties temperatūra nebus žemesnė negu 5 laipsniai. 
 
Gatvių asfalto remonto darbus Alytuje atlieka bendrovė „Parama“.
 
Pastebėjote duobę? Tuomet apie ją praneškite interneto svetainėje „Tvarkau Alytų“ arba el. paštu  miesto_ukis@alytus.lt

Komunikacijos skyriaus informacija

Įvertinti naujieną[[ratings:total votes]] -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-11