Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Ką turite žinoti apie vakcinavimą?

Skiepui nuo COVID-19 registruotis galite čia: vakcina.myhybridlab.com. Galite registruotis ne tik save, bet ir užregistruoti kitą asmenį! 

Svarbu paminėti, kad planas gali keistis tuo atveju, jei vakcinų gamintojai pakeistų vakcinų pristatymo grafikus.

Asmenims nuo 16 metų gali būti skiriama tik viena iš keturių registruotų ir Lietuvoje vartojamų vakcinų – „Comirnaty“ (gamintojas „Pfizer ir BioNTech“). O žmonėms nuo 18 metų gali būti pasiūlyta „Comirnaty“ (gamintojas „Pfizer ir BioNTech“), „Vaxzevria“ (gamintojas „AstraZeneca“), „Moderna“ (gamintojas „Moderna“) ir „Janssen“ (gamintojas „Janssen Pharmaceutica NV“) vakcina.

Kiek alytiškių paskiepyta?

  • Bendrai Alytuje paskiepyta 67,2 proc. asmenų

Informaciją apie vakcinas rasite čia: https://www.vvkt.lt/index.php?2592100020

Daugiau informacijos apie vakcinavimą čia.

Apie galimus šalutiniusi vakcinų poveikius skaitykite čia.

Turite klausimų dėl skiepų nuo COVID-19?

Skambinkite Skiepų centro telefonu + 370 609 93 694 ir Jums bus atsakyta!

Taip pat veikia vieningas skambučių centro numeris – Karštoji linija 1808, kuriuo paskambinus gyventojams bus atsakyta į klausimus apie vakcinavimo procesą, pagelbėta užregistruoti vakcinai, jei negalės patys užsiregistruoti elektroniniu būdu.

Informacija senjorams

Siekiant paskatinti labiausiai pažeidžiamus visuomenės narius skiepytis ir pagerinti epidemiologinę situaciją šalyje, Lietuvos Respublikos Seimas nusprendė jiems skirti vienkartines išmokas.

Nuo šių metų rugsėjo 1 d. iki lapkričio 30 d. 75 metų ir vyresniems asmenims, kurie anksčiau nebuvo pasiskiepiję nuo COVID-19 (koronaviruso infekcijos) ir pilnai pasiskiepijusiems nuo COVID-19 arba iki ateinančių metų kovo 31 d. pasiskiepijusiems sustiprinančiąją vakcinos doze, bus mokamos 100 eurų dydžio vienkartinės išmokos. Vienkartinę išmoką senjorai gaus kartu su pensija ar kita išmoka, kurią moka „Sodra“. Vienkartinė išmoka asmenį pasieks kitą mėnesį kartu su pensija ar kita „Sodros“ mokama išmoka pavedimu į banko sąskaitą arba bus pristatyta į namus.

Daugiau informacijos čia.
 

Atgal