Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kur kreiptis dėl savivaldybės teikiamų paslaugų?

Švelnėjant karantino sąlygoms, duris nuo gegužės 18 d.  atvers ir Alytaus miesto savivaldybė. Taip pat į savo darbo vietas sugrįžta ir dalis Alytaus miesto savivaldybės administracijos tarnautojų. 

Vadovaujantis Sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremalios situacijos operacijų vadovo A. Verygos 2020 gegužės 11 d. sprendimu Nr. V- 1118, ir toliau prioritetas lankytojų aptarnavimui bus teikiamas nuotoliniu būdu. 

Savivaldybėje nuo gegužės 18 dienos bus konsultuojami tik iš anksto užsiregistravę, dėvintys apsaugos priemones, temperatūros neturintys asmenys, kurių klausimų ar prašymų išspręsti nuotoliniu būdu tikrai neįmanoma. 

Siekiant užtikrinti atitinkamus saugumo reikalavimus, į savivaldybę besikreipiantys gyventojai prašomi registruotis iš anksto telefonu +370 610 30896, nurodant savo kontaktus bei kreipimosi esmę.

Asmeniui, kurios problemos nebus galima išspręsti nuotoliniu būdu, bus iš anksto paskirtas priėmimo laikas, kada jis turėtų atvykti į savivaldybę. Klientai bus atriboti nuo tiesioginių kontaktų su darbuotojais, aptarnaujami laikantis saugaus atstumo. 

Vienam aptarnaujamam asmeniui turi būti skirta ne mažiau kaip 10 kvadratinių metrų, todėl vienu metu savivaldybės priimamajame bus aptarnaujami ne daugiau kaip du asmenys. 

Klientai į savivaldybės priimamąjį prašomi atvykti tiksliai išankstinės registracijos nurodytu laiku.  

Paslaugas ir reikiamą informaciją galite gauti, ir toliau nuotoliniu būdu. Atsakome į svarbiausius klausimus:

 1. Kokiu būdu galima užsakyti Alytaus miesto savivaldybės teikiamas paslaugas?
  Paslaugas galite užsakyti el. būdu, prašymus galite teikti el. paštu info@alytus.lt, pasinaudodami elektroninio pristatymo sistema.
   
 2. Kokiu būdu pasirašyti teikiamus dokumentus?
  Norėdami pasirašyti dokumentus el. būdu, galite naudoti el. parašą, mobilųjį parašą arba https://www.epaslaugos.lt/adoc/signer
   
 3. Ką daryti, jeigu neturiu el. bankininkystės ar elektroninio parašo?
  Pasirašytus nuskenuotus/nufotografuotus prašymus su priedais galite siųsti el. paštu info@alytus.lt, būtinai aiškiai nurodykite savo vardą ir pavardę bei savo kontaktinius duomenis: adresą, telefoną.
   
 4. Kaip nuskenuoti dokumentus?
  Norėdami nuskenuoti teikiamus dokumentus ar jų priedus, galite naudoti dokumentų nuskaitymui skirtas programėles, tokias kaip „CamScanner“, kurią galite nemokamai parsisiųsti https://www.camscanner.com/
  Taip pat dokumentus galite nufotografuoti mobiliuoju telefonu ar kitomis priemonėmis bei prisegti kaip laiško priedą arba pateikti užsakydami paslaugą el. būdu.
   
 5. Kaip gausiu dokumentus, kuriuos užsakiau Alytaus miesto savivaldybės administracijoje?
  Užsakyti dokumentai bus nuskenuoti arba elektroniniai dokumentai ir jų nuorašai siunčiami Jūsų nurodytu el. pašto adresu arba per www.epaslaugos.lt portalą arba dokumentų originalai bus siunčiami Jūsų nurodytu adresu (dokumento gavimo būdą nurodykite prašyme).
   
 6. Kaip užsakyti Alytaus miesto savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus teikiamas paslaugas?
  • per el. sistemą MEPIS  
  • prašymus galite teikti el. paštu cms@alytus.lt.
    
 7. Kokiu būdu galima gauti informaciją Civilinės metrikacijos skyriaus klausimais?
  Informacija teikiama el. paštu cms@alytus.lt,  mob. tel. +370 620 24 260 arba +370 610 30 961. Gyvenamosios vietos deklaravimo klausimais skambinkite tel. 8 315 55 162 arba tel.  +370 607 98876.
   
 8. Kaip užsakyti Alytaus miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus teikiamas paslaugas?
  Prašymus socialinėms paslaugoms galite pateikti el. būdu www.spis.lt, el. paštu soc_parama@alytus.lt .
   
 9. Kokiu būdu galima gauti informaciją Socialinių paslaugų klausimais?
  Informacija teikiama el. paštu soc_parama@alytus.lt, tel. +370 673 49 698 ir  +370 620 24 32410.
   
 10. Kaip gauti pirminę teisinę pagalbą?
  Pirminė teisinė pagalba laikinai teikiame tik nuotoliniu būdu – telefonu. Kontaktai:  tel. +370 8 620 24 536, tel. +370 608 28709 arba  tel. +370 686 97 433.   
Atgal