Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kodėl Alytus?

Saugi aplinka

Saugi aplinka šeimai: tvarkinga gyvenamoji aplinka, laisva vieta pasistatyti automobiliui ir lygus keliai, rūpesčių nekeliančios buitinės paslaugos, sutvarkytos vaikų žaidimo aikštelės ir lankytojų poreikiams pritaikyti parkai, taip pat saugi aplinka specialiųjų poreikių turintiems žmonėms.

Verslo plėtra

Alytus – Pietų Lietuvos pramonės ir verslo centras, kasdieniais gyventojų ir verslo ryšiais glaudžiai susijęs su gretimais miestais. Todėl vienas iš Alytaus prioritetų – verslo plėtra, pirmiausia apimanti svarbios infrastruktūros kūrimą, gyventojų verslumo skatinimą, palankesnes sąlygas investicijoms pritraukti ir platesnį informacinių technologijų taikymą.

Miestas šeimai

Miestas, kuriame tėvai gali realizuoti save ir užtikrinti stabilią finansinę šeimos gerovę, vaikai su džiaugsmu lanko šiuolaikiškas ir poreikius atitinkančias ugdymo įstaigas, o po pamokų turi sąlygas muzikuoti, sportuoti, piešti ar lavinti kitus savo gebėjimus, o laisvalaikiu visi kartu gali leisti laiką saugioje ir įkvepiančioje aplinkoje, taip pat rasti atgaivą įvairiuose kultūriniuose renginiuose. Būtent toks yra Alytus – šeimų miestas. Čia sudarytos sąlygos kurtis ir artimoje bendrystėje gyventi šeimoms.

Atgal