Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Ką turite žinoti apie vakcinavimą?

Skiepui nuo COVID-19 registruotis galite čia: vakcina.myhybridlab.com. Galite registruotis ne tik save, bet ir užregistruoti kitą asmenį! 

Svarbu paminėti, kad planas gali keistis tuo atveju, jei vakcinų gamintojai pakeistų vakcinų pristatymo grafikus.

Asmenims nuo 16 metų gali būti skiriama tik viena iš keturių registruotų ir Lietuvoje vartojamų vakcinų – „Comirnaty“ (gamintojas „Pfizer ir BioNTech“). O žmonėms nuo 18 metų gali būti pasiūlyta „Comirnaty“ (gamintojas „Pfizer ir BioNTech“), „Vaxzevria“ (gamintojas „AstraZeneca“), „Moderna“ (gamintojas „Moderna“) ir „Janssen“ (gamintojas „Janssen Pharmaceutica NV“) vakcina.

Kiek alytiškių paskiepyta?

  • Bendrai Alytuje paskiepyta 73 proc. asmenų

Informaciją apie vakcinas rasite čia: https://www.vvkt.lt/index.php?2592100020

Daugiau informacijos apie vakcinavimą čia.

Apie galimus šalutiniusi vakcinų poveikius skaitykite čia.

Turite klausimų dėl skiepų nuo COVID-19?

Skambinkite Skiepų centro telefonu + 370 609 93 694 ir Jums bus atsakyta!

Taip pat veikia vieningas skambučių centro numeris – Karštoji linija 1808, kuriuo paskambinus gyventojams bus atsakyta į klausimus apie vakcinavimo procesą, pagelbėta užregistruoti vakcinai, jei negalės patys užsiregistruoti elektroniniu būdu.

Atgal