BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Apskritasis stalas

Alytaus visuomeninių jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ (toliau - AVJOSAS) buvo įkurta 1999 m. rugsėjo 23 d. ir nuo to laiko vienija Alytaus mieste veikiančias jaunimo ir su jaunimu dirbančias organizacijas. Organizacija yra pagrindinė jaunimo politikos formuotoja savivaldybėje ir atstovauja miesto jaunimui su juo susijusiais klausimais savivaldybėje. Tai savarankiška, nepolitinė, pelno nesiekianti organizacija, subūrusi 8  šiuo metu aktyviausių jaunimo organizacijų, besirūpinanti jų lyderių ir savanorių kompetencijų kėlimu, besistengianti įtraukti jaunimą į aktyvią visuomeninę veiklą, propaguojanti savanorystės idėjas ir skatinanti bendradarbiavimą tarp organizacijų.
 
Šiuo metu AVJOSAS pirmininkas yra Benediktas Vjužaninas.  Organizacija taip pat turi kolegialų valdymo organą – valdybą, kurią sudaro organizacijų narių atstovai: Benediktas Vjužaninas, Simas Savukynas, Martynas Astikas, Augustė Anisimova.

AVJOSAS Asamblėjų metu deleguojami Alytaus miesto jaunimo atstovai į Alytaus miesto savivaldybės jaunimo reikalų tarybą. 

Jaunimo reikalų taryba yra visuomeniniais pagrindais veikianti kolegiali patariamoji institucija, kuri sudaroma lygiateisės partnerystės pagrindu iš Alytaus miesto savivaldybės ir AVJOSAS deleguotų atstovų. Jaunimo reikalų tarybos uždavinys – nagrinėti svarbiausius jaunimo politikos klausimus ir teikti savivaldybei pasiūlymus dėl jaunimo ir jaunimo organizacijų reikmes atitinkančios jaunimo politikos įgyvendinimo. Jaunimo atstovai Jaunimo reikalų taryboje: Augustė Anisimova, Martynas Astikas, Simas Savukynas, Kamilė Dvilinskaitė, Rugilė Grybauskaitė, Justina Levkovič.
 
AVJOSAS vienija 8 jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų:

  • Alytaus liberalus jaunimas (ALJ);
  • Alytaus kolegijos studentų atstovybė (AKSA);
  • Alytaus miesto savivaldybės mokinių taryba;
  • Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga Alytaus miesto skyrius;
  • Jaunųjų konservatorių lyga (JKL) Alytaus skyrius;
  • Lietuvos skautija tuntas „Pilėnai“;
  • Všį „Tėviškės namai“;
  • Maltos ordino pagalbos tarnyba (Jaunieji maltiečiai Alytaus skyrius);

Kiekvieną ketvirtį, „Apskritojo stalo“ pirmininkas šaukia AVJOSAS organizacijų Vadovų klubus. Klubų metu dalijamasi aktualiausia informacija, diskutuojama jaunimui aktualiais klausimais, siekiama kuo aktyvesnio Alytaus jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų bendradarbiavimo.
 
AVJOSAS yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) narė. LiJOT vienija 71 nacionalines jaunimo ir su jaunimu dirbančias organizacijas bei regionines jaunimo organizacijų tarybas ir yra pagrindinis jaunimo balso formuotojas Lietuvoje.
 
Nori savo laisvalaikį leisti prasmingai? Prisijunk prie mūsų ir kurkime Alytų kartu!
 
AVJOSAS Pirmininkas: Benediktas Vjužaninas
Tel. nr.: +370 628 26264, el. p.: [email protected]
Organizacijos el.paštas: [email protected] 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-04-19